Vestuvių planavimo konsultacijai sakoma „taip!“

Vestuvių planavimo konsultacijai sakoma „taip!“

„Maloni, draugiška, paslaugi ir savo darbą išmananti moteris! (...) Gavome patikrintus kontaktus ir labai daug naudingų, praktiškų patarimų. Po konsultacijos labai palengvėjo ir viskas tapo aiškiau. Jei norite sutaupyti savo laiko ir gauti daug idėjų, šias paslaugas rekomenduoju visoms būsimoms nuotakoms! (...) Dalyvaukite konsultacijoje su būsimais vyrais, nes vėliau bus lengviau rasti bendrą kompromisą, planuojant savo šventę. Labai Jums, Ingute, dėkojame už patarimus!“ – rašo man Ieva.

Labai malonu gauti štai tokį darbo įvertinimą po ilgo konsultacinio pokalbio, per kurį kartu su sužadėtiniais diskutavome, analizavome ir kūrėme jų šventę. Buvo įdėta daug širdies.

INDIVIDUALI VESTUVIŲ PLANAVIMO KONSULTACIJA. KAS TAI?

Tai konsultacija, skirta poroms, vestuves planuojančioms savarankiškai. Per tokią konsultaciją vestuvių planuotoja įsigilina į sužadėtinių poreikius, kartu nagrinėja jiems aktualias problemas, dalijasi patirtimi ir patarimais, pateikia sprendimus, pasiūlymus bei rekomendacijas vestuvių planavimo klausimais.
Rekomenduočiau vestuves pradėti planuoti nuo konsultacijos. Neretai neapgalvotai atlikus pačius pirmuosius planavimo darbus gali būti sunku pasiekti rezultatą – idealią šventę. Ne kartą teko matyti ir taisyti klaidas, padarytas iš nežinojimo. Tad jeigu neturite renginių organizavimo patirties, o norite sklandžios šventės, savo pačių labui nors kelias valandas pabūkite mokiniais. Pasikonsultuokite pas savo srities žinovus. Aklai nepasitikėkite forumais ir internetu – be tiesos jame rasite ir daug netiesos. Kaip atsirinksite, kas yra kas?

MITAS I

Kartais poros galvoja, kad jeigu dar neturi vestuvių vizijos, tai nėra prasmės konsultuotis, o konsultacija būtų reikalinga nebent vėliau, kai kils problemų arba klausimų. Tai netiesa. Profesionalas Jums gali padėti ne tik tada, kai jau kyla problemų, bet padės Jums, dar neturintiems vizijos, ją susikurti!

MITAS II

Teko girdėti nuomonių, kad per vestuvių planavimo konsultacijas planuotojai stengiasi įpiršti sužadėtiniams savo paslaugas. Netiesa! Save gerbiantys vestuvių planuotojai niekada nepirš savo paslaugų poroms, kurios pačios ketina planuoti vestuves. Žinokite, kad mums, vestuvių planuotojams, dar egzistuoja pagarba Jūsų pasirinkimui, norams ir sprendimams! Taip, kartais pasitaiko, kad po konsultacijos sužadėtiniai nusprendžia vestuves patikėti organizatoriui, bet toks apsisprendimas išplaukia natūraliai. Ne visi išgirdę realius vestuvių planavimo ypatumus ir darbus tebenori save užversti didelėmis atsakomybėmis.

INDIVIDUALI KONSULTACIJA APIMA:

  • Susitikimą su vestuvių planuotoja „gyvai“ arba skype, jeigu gyvenate skirtinguose miestuose arba ne Lietuvoje.
  • Aiškinamės Jūsų poreikius, galimybes, lūkesčius. Analizuojame problemas, su kuriomis susiduriate planuodami šventę. Jeigu neturite šventės vizijos, kartu ją sukuriame. Juk tam ir atėjote į konsultaciją.
  • Teikiame pasiūlymus problemoms spręsti, dalijamės patirtimi, kaip geriau planuoti šventę, rekomendacijomis nuo šventės vietos pasirinkimo pliusų ir minusų iki konkrečių, Jums reikalingų paslaugų teikėjų pasiūlymų, kainų analizės.
  • Patariame, kaip geriau susikurti tobulą dienos planą, patogų ne tik jauniesiems, bet ir svečiams. Detaliai. Nuo ceremonijos iki pobūvio. Juk dienos planas yra svarbus ne tik Jums, bet ir Jūsų svečiams!
  • Patariame biudžeto sudarymo klausimais. Pasidalijame patirtimi, kaip ir kur galima būtų sutaupyti, kokių klaidų vengti. Supažindiname su kainomis vestuvių paslaugų rinkoje. Sužinote, ką galima užsakyti už vieną ir ką – už visai kitą sumą, aiškinamės, kokie yra skirtumai, privalumai ir trūkumai.
  • Dalijamės patirtimi ir rekomendacijomis, kaip išsirinkti tinkamą šventės vietą, kaip teisingai sudaryti meniu, į ką atkreipti dėmesį.
  • Jeigu reikia, rekomenduojame: vedėją, DJ, fotografą ir kt. paslaugų teikėjus, konsultuojame aprangos klausimais.
  • Planuojantiems išvažiuojamąją santuoką gamtoje arba vestuvių popietę patariame, kaip sklandžiai tai įgyvendinti. Papasakojame tokių švenčių niuansus, dalijame patarimus.
  • Dekoravimas ir floristika. Dalijamės patirtimi, patarimais, rekomendacijomis. Nuo nuotakos puokštės iki desertų stalo, fotokampo sukūrimo, kainų rinkoje apžvalgos bei patarimų, kur ką gauti.

Suprantama, kad kiekvienos poros šventės vizijos ir aktualijos yra skirtingos, todėl pateiktas paslaugų sąrašas gali kisti pagal poreikį.